Contact
Organisatie

Bestuur

Het bestuur van onze school is ondergebracht bij de Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Tilburg. Het Koning Willem ll College valt ook onder dit bestuur.

De dagelijkse leiding van de stichting is in handen van de bestuurder dhr drs N. Bootsma. Het interne toezicht op de stichting (en dus op de scholen) wordt gedaan door de Raad van Toezicht, die bestaat uit vijf personen.


Schoolleiding en interne organisatie

De directie bestaat uit de rector, plaatsvervangend rector en drie leshuisdirecteuren. De rector en de plaatsvervangend rector vormen de algemene directie en zorgen voor de afstemming en de aansturing van de drie leshuizen. De schoolleiding wordt gevormd door de directie en de teamleiders.

Contact


Voor spoedeisende zaken kunt u de

schoolleiding bereiken op hun gsm-nummer.


Algemene directie 


mevrouw Wilma van Noort, Rector
tel           06 - 19778280
e-mail     wvnoort@beatrixcollege.nl

de heer Edwin Dieleman, Plaatsvervangend Rector
tel            06 - 11111700
e-mail      edieleman@beatrixcollege.nl



Leshuis A


de heer Kick van Tulder,
vmbo-tl/5M 'Anders Leren'
tel         06 - 26947241
e-mail   kvtulder@beatrixcollege.nl


Leshuis B 


de heer Marc van Dongen,
Leshuisdirecteur B, bovenbouw
tel         06 - 28476021
e-mail   mvdongen@beatrixcollege.nl  

Teamleiders leshuis B


mevrouw Marion Schoonen,
3 havo/3 atheneum
tel         06 - 33890370
e-mail   mschoonen@beatrixcollege.nl

de heer Pascal van Asperdt,
4 havo
tel         06 - 42251237
e-mail   pvasperdt@beatrixcollege.nl

mevrouw Claudia de Wit,
5 havo
tel         06 - 26947245
e-mail   cdwit@beatrixcollege.nl

de heer Erik Geurts,
5 en 6 atheneum
tel         06 - 28476041
e-mail   egeurts@beatrixcollege.nl









 



Leshuis C


 
de heer Tom Heijnen,
Leshuisdirecteur C, onderbouw
tel         06 - 26953629
e-mail   theijnen@beatrixcollege.nl

 
Teamleiders leshuis C

 
de heer Marc Faes,
1 vmbo-tl/1 havo
tel         06 - 19011097
e-mail   mfaes@beatrixcollege.nl

 
mevrouw Jackie de Waal,
1, 2 en 3 TTA
tel         06 - 19011096
e-mail   jdwaal@beatrixcollege.nl

 
mevrouw Anne van de Wouw,
1 havo/1 atheneum
tel         06 - 28476024
e-mail   avdwouw@beatrixcollege.nl

 
mevrouw Sandra Frusch,
2 havo
tel         06 - 26947243
e-mail   sfrusch@beatrixcollege.nl
 


Leshuis D

 
 
de heer Kick van Tulder,
Leshuisdirecteur D, vmbo-tl/5M 'Anders Leren'
tel 06 - 26947241
e-mail   kvtulder@beatrixcollege.nl


Teamleiders leshuis D

 
mevrouw Seyhan Iyriboz,
2 vmbo-tl
tel         06 - 43824954
e-mail   siyriboz@beatrixcollege.nl
 

mevrouw Carla Lagarde - de Waal,
3 vmbo-tl
tel         06 - 28476031
e-mail   clagarde@beatrixcollege.nl
 

de heer Chris Huijbregts,
4 vmbo-tl
tel         06 - 26947244
e-mail   chuijbregts@beatrixcollege.nl